Zlink connectivity problem


  • Hello, my zlink has stopped working because of connectivity issues. I have a dasaita Max10 PX6. It was working well and suddenly it stopped connecting with my mobile phone. There is only "waiting" and cant connect at all. Do I need to update my firmware or upgrade to version 11 or vivid to solve this issue?



  • Hell @Kevin Rai, There is already a thread created on this topic, please check it out; If we repeat threads, future consultation will be difficult for those who need it.


  • Hello, I made the last OTA update of 20220824 and I had problems with Bluetooth, Zlink connected for a few seconds and immediately disconnected, I clarify that in the update of 20220521 everything went well, more however; try several options:
    1. Zlink disappeared from Settings/Vehicle/Factory Settings/Others.
    2. A new function "Knob Mode" appears, of which I tried all its options and the Bluetooth disconnection problem persisted.
    3. In Settings/Vehicle/Factory Settings/Others/, I set Bluetooth Network Sharing to "NO", and "Knob Mode" to 4 IO Ports, and voila.




  • Witam. Po tygodniu testowania najnowszej wersji oprogramowania systemowego (20220824) mogę śmiało stwierdzić , że w końcu doczekałem się oprogramowania do mojego radia Dasaita MAX10 , PX6 , 1280x720 , z AA i CP na którym BT i WiFi działa bezproblemowo. Na tym najnowszym oprogramowaniu HA3_rk3399_10_ota(20220824) także zaktualizowanie aplikacji Android System WebView jak i Chrom ze sklepu Play nie powoduje już błędów w działaniu innych aplikacji wgranych do radia jak to było przy oprogramowaniu z (20211015) którego używałem do tej pory ponieważ na nim nie miałem problemów z BT. Wolałem mieć działające prawidłowo BT i nie aktualizować aplikacji Android System WebView i Chrom które sprawiały problemy. Wszystkie tegoroczne wersjie oprogramowania systemowego dalej sprawiały problemy z BT , a niektóre z nich naprawiały błędy z Android System WebView i Chrom.  Gdy pojawiło się te najnowsze oprogramowanie systemowe z (20220824) byłem mówiąc szczerze sceptycznie nastawiony do niego , zwłaszcza gdy po jego wgraniu dalej BT (WQ_RF210) sprawiało problemy. Jednak po zmianie ustawienia BT z WQ_RF210 na SDIO-AUTO i ponownym sparowaniu telefonu problem z połaczeniem BT znikł. Teraz na tym ustawieniu telefon łączy się za każdym razem i to w każdej sytuacji.  Co do Zlink to w tym najnowszym oprogramowaniu jest w wersji 4.0.41.13 i u mnie nie ma problemów z jego działaniem. Po jego uruchomieniu łączy bardzo szybko z telefonem, i AA działa prawidłowo. Pozdrawiam.

     


  • @Marek. Mok Dzięki, przetestuj ustawienia RF_210 do SDIAUTO i działa bardzo dobrze, rozwiązało to dla mnie problem z niestabilnym dźwiękiem. Dzięki, przetestuj ustawienia RF_210 do SDIAUTO i działa bardzo dobrze, rozwiązało to dla mnie problem z niestabilnym dźwiękiem. Dlaczego wybrano tę konfigurację? Dziękujemy za Twój wkład.


  • hey guys I too have the save firmware on max 10.. all works well even before changing settings. I'm trying to get hd AA on the same zlink version you have but no go.. once worked and now only if I untick hd does it work properly. Any ideas? thanks for the bt advice. 


Please login to reply this topic!